HAKKIMIZDA

Gece veya Gündüz 7/24 Sizin için buradayız.

OwnHost Hakkında

Harika fikirlere ev sahipliği yapıyoruz

OwnHost Internet Hizmetleri 2006'da İstanbul'da kurulduğu günden beri, web yazılımcılarının, tasarımcıların, dijital girişimcilerin ve yenilikçilerin fikirlerini hayata geçirmelerine yardımcı olmak için bir misyon üstlenmiştir.

Teknoloji trendlerini önceden ön görerek bu yolda yatırımlarını devam ettirmektedir. Müşterilerimizin başarısına bağlılığımız, bizi en iyi destek ve %100 müşteri memnuniyeti sağlayan bir konuma getirmiştir.

Bugün kurumsal web hosting ve VCloud Server hizmetlerimiz 20 farklı ülkede 50.000'den fazla web sitesine güçlü bir altyapı sunmaktadır. 5000'den fazla müşterimize web hosting, Cloud Server ve Özel çözümler üretmekteyiz. Blog yazarlarından webmasterlara küçük ve büyük ölçekli işletmelere kadar etkili ve çözüm odaklı hizmetler sunmaktayız.

Neden OwnHost?

Müşteri Hizmetleri

Müşteri Hizmetlerimiz Türkiye İstanbul Merkezli olup tüm soru ve sorunlarınız için, Twitter, telefon, ticket ve e-mail üstünden 7/24 sizlerin hizmetindedir.

Servis

En basit kişisel projelerden tutunda en büyük işletmeu uygulamalarına kadar size uygun tam çözüm üretiyoruz. Webhosting, Cloud Server, Domain, SSL, E-Posta, Sunucu Barındırma ve Kiralama, Lisanslama hizmetlerimizden müşteri temsilcilerimiz aracılığı ile en uygun çözüme anında ulaşabilirsiniz.

Değer

Gerçek maliyetlerinizi karşılaştırdığınızda OwnHost sizler için herzaman en uygun ve yüksek performanslı altyapıda çözümler sunuyoruz.

Yenilikçilik

Hizmetlerimizin kalitesini korumak için teknolojiyi yakından takip ediyoruz. En iyi hizmeti verebilmek için en iyilerle çalışılması gerekir. Bu nedenle birlikte çalışmakta olduğumuz iş ortaklarımız ve tedarikçi firmalar konusunda çok titiz davranmaktayız.

Employees sitting in the kitchen. Web hosting employees working.

TEKNİK ALTYAPI

Network

Hizmet verdiğimiz tüm sunucularımız Tier III Standartlarında kendi özel verimerkezimiz içerisinde barınmaktadır. Mevcut internet altyapımız sayesinde sunucularımıza, yurt içi ve yurt dışından toplam 2x10 Gbps Türk Telekom Yedek olarak Superonline, Vodafone erişimleri ile güvenilir ve hızlı internet bağlantısı sağlamaktayız.

Donanım

Cloud Server ve Hosting altyapılarımızın konfigürasyonu; Intel Xeon Çift İşlemci sunucularda Vmware Cloud ile cluster olarak çalışmaktadır. Cluster olarak çalışan Sunucularımızın verileri aktif-pasif yedekleme mekanizmasına sahip %100 Kurumsal SSD SAN depolama altyapısında yüksek performanslı SSD Disklerde barındırılmaktadır..

İletişim

Lütfen Ödeme ve Destek için Müşteri Paneliniz üzerinden iletişime geçin.

Kalan Karakter:

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Telefon
+90 216 706 0 372
Adres
Mimar Sinan Mah. Mesut Sok. No:91 Kat:2
Çekmeköy / İstanbul