HAZIR SİTE

Hazır site aracı ile web sitenizi dakikalar içerisinde aktif edebilirsiniz.

Planları İncele

GENEL ÖZELLİKLER

$2.99/ay.
HEMEN AL

10 GÜN ÜCRETSİZ DENEME

Dakikalar içerisinde web sitenizi oluşturun.

Hazır Site tarayıcı üzerinden çalışan, kullanımı son derece kolay bir web site oluşturma aracıdır. Hiç bir programlama ve tasarım bilgisi gerektirmeden, tek kelime kod yazdırmadan, 5 kolay adımda web sitesi sahibi olmanız için tasarlanmıştır. Web sitenizi kurmak için tek yapmanız gereken size gösterilen adımları izlemek, hepsi bu kadar!

 • Sınırsız Sayfa Oluşturma
 • Cloud Hosting
 • Düzenlenebilir Tema
 • 1 Adet Domain

Hazır Site

Tamamı Türkçe menüler ile hiç olmadığı kolay ve sade yönetim panelini keşfedin. Dakikalar içinde benzersiz sayfalar hazırlayın. iOS (iPhone ve iPad) ve Android (Samsung – HTC gibi) cihazlarla tam uyumlu, mobil uygulama rahatlığında web sayfaları üretin, Profesyonel web tasarımcılarına taş çıkartacak sayfaları sadece Mouse hareketi ile oluşturun. Saniyeler için muhteşem tasarımlar yaratın!


Adresinizi girerek Google Haritaları üzerinde işletmenizi veya ofisinizi işaretleyin. Ziyaretçilerinizin sizi bulmasını kolaylaştırın. Her biri kategorilere ayrılmış onlarca tema arasından sizi anlatan tasarımı seçin ve saniyeler içerisinde kullanmaya başlayın! Arama motorları ile dost, kolay okunur ve rahat indekslenir sayfalar hazırlayın. İşletmenizi Google gibi arama motorlarında görünür kılın! Facebook sayfalarınızı kolayca düzenleyin. Hem masaüstü hem de mobil ziyaretçileriniz için hayranlık uyandıran sosyal sayfalar oluşturun

ÖZELLİKLER

Hızlı Düzenleme.

OwnHost Hazır Site aracında, hiçbir ek ücret ödemeden yapacağınız mobil uyumlu web siteleri sayesinde kullanıcılarınız sitenizi büyük monitörlerden tutunda tablet veya akıllı telefonlarda bile mükemmel görüntüleyecektir.

Görülen Siteler.

Ziyaretçisi olmayan bir site ne kadar iyi olabilir? Mantıksal olarak oluşturulmuş HTML5 şablonları ve meta ve sayfa-veri özelleştirmesi gibi SEO araçları ile Virb sitenizin bulunmasını sağlar.

Güvenilir ve Hızlı Altyapı.

Sizin için sunucular üzerindeki tüm çalışan servisleri core seviyesinde takip eden, 7/24 monitör altında tutan, daha sizin haberiniz olmadan sorunu tesbit edip bu problemi gideren bir firma ile çalışmak istemezmiydiniz ?

Kullanımı Kolay Arayüz.

OwnHost Hazır Site ile yönetilecek tasarım ekibi veya editörler ile uğraşmanıza gerek yok. Sadece içeriğinizi yükleyip websitenizi oluşturmanıza olanak sağlayan basit bir arayüz vardır. Yüzlerce tema arasından işinizi sergileyen bir siteye sahip olursunuz.

7/24 Güler Yüzlü Destek

Hazır Site Ürünümüz, OwnHost Internet Hizmetlerinin ödüllü destek ekibi tarafından destekleniyor, böylece destek alma konusunda endişelenmenize gerek yok. Kapsamlı Yardım Merkezimiz, sitenizi oluştururken yanıtları bulmak için başka bir güçlü araç sağlar.

Paylaşmak Önemsemektir

Ziyaretçilerinizin içeriğinizi paylaşmasını ve sosyal medya hizmetlerinizle bağlantı kurmasını istiyoruz. Bu yüzden sitenin tamamını paylaşmayı Pinterest, Facebook, Tumblr, Twitter, Google + ve daha fazlası aracılığıyla entegre ettik.

Sosyal Medya Bağlantıları

Hazir Site Aracı ile yaptığınız sitenizi sevdiğiniz tüm sosyal medya araçlarına (Instagram, Tumblr, Etsy, Facebook, Google, Twitter, ve daha fazlası) bağlanır ve entegre olur; böylece tüm içeriğinizi bir (web sitesi) çatısına getirebilirsiniz.

Kendi Duvarınız - Resim Galerisi

Hazır Site Aracı, işinizi fotoğraf makinenizden web sitenize kolayca ve sorunsuz bir şekilde almanız için gereken araçları sunar ve herhangi bir cihaza ihtiyaç duymazsınız.

HAZIR SİTE ÖRNEKLER

Yüzlerce meslek grubuna hitap eden tasarımlar arasından seçiminizi yaparak web sitenizi hemen oluşturun.

✓ Kişisel Blog, Biografi, Portföy, CV Siteleri

✓ Restoran ve Rezervasyon Siteleri

✓ Konut ve Proje Tanıtım Siteleri

✓ Ürün Tanıtım ve Lansman Siteleri

✓ Düğün Nişan Davet Siteleri

✓ Aile Albümleri ve Yıllık Siteleri

✓ Gezi Seyahat, Dernek ve Topluluk Siteleri

✓ Araç ve Ev Kiralama Rezervasyon Siteleri

Hazır Site Şablonları

Genel Kullanım Koşulları

Tüm paketlerimiz için Kullanıcı Sözleşmesi ve Genel Kullanım Koşulları'na ek olarak aşağıda yer alan kullanım maddeleri geçerlidir.

Ücretsiz Alan Adı Kampanya Koşulları

 1. Ücretsiz Domain kampanyası yeni bir hosting hizmeti satın alındığında ve bu hizmet ile birlikte kullanılmak üzere geçerlidir.
 2. Ücretsiz Domain kampanyası sadece .com .net .org kayıtlarında geçerlidir.
 3. Kampanya sadece 1 yıllık hosting paketi alımlarında ve 1 adet alan adı için geçerlidir.
 4. Kampanya sadece yeni hosting siparişleri için geçerlidir. Yeni siparişlerde kullanılmayan kampanya hakkı farklı zamanlarda kullanılamaz, diğer kampanyalarla birleştirilemez.
 5. Takip eden yenilemelerde yenileme sırasındaki domain yenileme ücretleri geçerlidir.
 6. Hosting paketi iadelerinde domain ücreti paket ücretinden düşülmektedir.

Hosting CPU Kaynak Kullanım Kuralları

 1. Yüksek CPU limitleri sitelerin anlık CPU ihtiyaçlarını karşılamak için tanımlanmıştır.
 2. İşlem süresinin 15 saniyeden fazla sürmesi veya aynı sunucuyu paylaşan diğer sitelere zarar vermesi durumunda (sürekli yüksek ziyaretçi, saldırı, hatalı veya verimsiz kodlama vb.) CPU limitleri OwnHost tarafından düşürülebilir.
 3. Garantili veya daha yüksek CPU limitleri için dedike / atanmış CPU hizmeti veya Bulut Sunucu, Dedike Sunucu hizmetleri kullanılmalıdır.