SSL SERTİFİKALARI

SSL ile daha güvenli web siteleri ve Google aramalarında yüksek sonuç

Paketlere Bak

Comodo SSL SSL

Tür Telim Süresi Ücretsiz Kurulum Belge Gerekliliği Onay Türü Yeşil Bar Ücret/ Yıl
Positive SSL
Hemen Domain $9.99
$7.99
Satın AL
PositiveSSL Wildcard (DV)
Hemen Domain $89.99
$73.99
Satın AL
Positive EV SSL
1-5 Gün Firma $99.99
$79.99
Satın AL
PositiveSSL EV Multi-Domain
1-5 Gün Firma $219.99
$189.99
Satın AL
01

Garanti Teminatı ve Site Güvenlik Mühürü

SSL türüne göre farklı garanti bedellerine sahiptir. SSL sertifikasından kaynaklı bir güvenlik sorunu yaşanması durumunda yüksek miktarda garanti teminatı bulunmaktadır. Site mühürü web sitenizin güvenilirliğinin, sertifikayı üreten firmanın (belirli koşullar dahilinde) garantisi altında olduğunu ifade eder.

02

Verilerinizin %100 Güvenliği

SSL Sertifikaları SHA-256 ve 2048 bit RSA anahtarını kullanarak, tüm verileriniz için güçlü bir şifreleme sunar. Son yıllarda ziyaretçilerin artması, internet üzerinden yapılan işlemlerin çeşitliliğinin artması ve internet üzerinden yapılan işlem miktarı ve dönen paranın artması güvenliğin önemini daha da arttırdı.

03

Google Sıralamasında Yükselme

Bildiğiniz üzere SSL sertifikası site ve ziyaretçi arasında kişisel bilgilerin, gizli verilerin, şifre ve kredi kartı gibi önemli bilgilerin şifrelenmesini sağlar. Son zamanlarda Google tarafından güvenlik çalışmalarına yapılan önlemi düşünürsek SSL’in siteniz için bir eksik olduğu kanısına varabilirsiniz.

04

%100 Tarayıcı ve Mobil Desteği

Satın almış olduğunuz SSL Sertifikaları %100 oranında tüm tarayıcılar ve mobil cihazlar tarafından desteklenmektedir.

Sık Sorulan Sorular

Alan Adı Doğrulama SSL sertifikaları, belge gerektirmeyen ve anına yayınlanan SSL sertifikadır. Düşük sigorta bedellerine sahiptirler. Forumlar, bloglar, portallar ve başlangıç seviyesindeki e-ticaret siteleri için ideal bir sertifika türüdür.

OrganizationSSL (OV SSL) Sertifikaları, işletmenize ait resmi evraklar ile web sitenizin kimliğini doğrular. Tarayıcı güvenlik kilidini ve https'i etkinleştirir. Firmanıza ait resmi bilgileri tarayıcı çubuğunda gösterir. Ziyaretçileriniz için web sitenizin gerçek bir firmaya ait olduğunu ve yapılacak işlemlerin güvenilir olduğunu doğrular.

ExtendedSSL diğer bir adı ile EV SSL, resmi belge ile satın alınabilen, diğer SSL çeşitleri arasında en üst düzey Genişletilmiş Doğrulama Sertifikasıdır. EV SSL sertifikası ile firma adı ve ünvanı adres çubuğunda yeşil bar içerisinde yer alır. Bu özellik, siteye gelen ziyaretçiler için güven duygusunu arttırı ve ziyaretçilerin müşteriye dönüşmesini sağlar.

Wildcard SSL ile birden fazla alt alan adının (subdomain) tek sertifika ile güvenliği sağlayabilirsiniz. Aynı domain altında bulunan birden fazla subdomain için en ekonomik SSL korumasıdır. Wilcard SSL’i satın aldığınızda, ileride oluşabilecek SSL ihtiyaçlarınız için ekstra maliyetlerden kurtulursunuz.

Satın alacağınız tüm SSL sertifikaları, destek ekibimiz tarafından ücretsiz olarak kurulur ve size teslim edilir.